GARTENSTA plus s.r.o., aneb něco málo z historie naší firmy…

GARTENSTA PLUS s.r.o. je rodinná firma založena v roce 1994. Portfolio naší činnosti zahrnuje odbornou projekci, realizaci a údržbu dětských hřišť a sportovišť, a pokládku bezpečnostních povrchů. Naší specializací je pokládka moderních a odolných bezpečnostních povrchů z lité pryže (EPDM).

Děláme hřiště na klíč - od prvotního návrhu, přes kompletní stavební práce až po záruční i pozáruční servis. Nabízíme odbornou konzultaci v oblasti technických a bezpečnostních norem (EN1176, EN1177). 

Od 1. ledna 2017 jsme se stali výhradními dovozci produktů dánské společnosti KOMPAN pro Českou republiku
a od 1. ledna 2018 i pro Slovensko.

Společně s odborníky z KOMPANu vytváříme kvalitnější, smysluplnější a veselejší městské a obecní projekty zaměřené na mentální, sociální a fyzický rozvoj dětí, které svým dílem přispívají k vytváření zdravějších a šťastnějších komunit. 
Ve spolupráci s KOMPAN Sport&fitness institutem nabízíme portfolio odolných fitness prvků pro stavbu venkovních posiloven. Každá sestava je koncipována tak, aby na ní mohl cvičit každý člověk nehledě na svůj věk či fyzické schopnosti.

Nabízíme kvalitní práci za přijatelné ceny. Naším cílem vždy bylo, je a jistě i nadále bude, abyste s naší odvedenou prací byli vždy maximálně spokojeni. 

Náš současný tým

 

Co všechno umíme v oblasti dětských a sportovních hřišť? 

Umíme Vás vyslechnout a umíme Vám poradit s výběrem herních či workoutových prvků. Následně pro Vás připravíme nejrůznější návrhy a odborné projekty na dětská i sportovní hřiště. Tato hřiště pak dokážeme kompletně zrealizovat (včetně stavebních prací i zahradnických úprav) tak, aby splňovaly předepsanou normu ČSN EN 1176. Dále Vám můžeme nabídnout opravy herních prvků KOMPAN a pravidelné revize hřišť. Ale můžeme Vám toho nabídnout ještě mnohem, mnohem víc - viz Stavební činnosti nebo Zahradnické práce.